بازیکن جنجالی با یک شرط عجیب در پرسپولیس!

بازیکن جنجالی سال قبل پرسپولیس برای بازگشت با شرط عجیبی روبرو شده است. 

به گزارش تابناک ورزشی، پیام صادقیان سال قبل قول داده بود تا حاشیه هایش را کنار بگذارد و به روزهای اوجش بازگردد اما او در تیم های نفت و صبا هم نتوانست خود را از حاشیه دور کند و جالب است چنین بازیکنی امروز مورد حمایت افرادی در پرسپولیس قرار گرفته و آنها واسطه شده اند تا او یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را برتن کند.

با اینکه برخی از هواداران و پیشکسوتان با ارائه درخواست هایی برای بازگشت پیام صادقیان واسطه شده اند، شنیده می شود مسئولان باشگاه پرسپولیس درباره این بازیکن پرحاشیه ریسک نکرده و قصد دارند قرارداد وی را در صورت امضا شدن مشروط ببندند.

در همین راستا پیام صادقیان در شرایطی که بتواند رضایت برانکو را برای بازگشت جلب کند، برای هر بازی مبلغی جداگانه از پرسپولیسی ها دریافت می کند و بازیکن روزمزد خواهد شد. این شرط برای برخی از بازیکنان در سالهای گذشته نیز مطرح شده بود.

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازیکن جنجالی با یک شرط عجیب در پرسپولیس!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات