بیمه بیکاری برای قراردادهای مدت موقت نداریم

بیمه بیکاری برای قراردادهای مدت موقت نداریم جامعه > مشکلات مردم - در قراردادهای مدت موقت در صورتی که در حین قرارداد فرد اخراج شود بیکاری غیر ارادی است و بیمه بیکاری تعلق می گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:" باسلام.. بنده در یک کارگاه ساختمانی سه ساله نگهبانم قراردادامون سه ماه س ماه بسته میشد الان که پایان قرداد دادن بهمون رفتیم برا بیمه بیکاری گفتن بهتون تعلق نمیگیره چون. پایان قرارداد زدن و کارگاه ساختمونیم بوده.. میخواستم ببینم اگه قبل پایان قراردادمون ب جای پایان قرارداد اخراج میزدن بیمه بیکاری تعلق میگرفت یا چیکار میکردم ک بیمه بهم تعلق میگرفت راهی داره ایا... ممنون میشم اگه جواب بدین "


در این زمینه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:" در قراردادهای مدت موقت در صورتی که در حین قرارداد فرد اخراج شود بیکاری غیر ارادی است و بیمه بیکاری تعلق می گیرد، ولی چنانچه قرارداد تمام شود بیمه بیکاری تعلق نمی گیرد چون پایان این قرارداد ارادی و اختیاری محسوب می شود."

 

45232

کلید واژه ها: بیکاری - بیمه - مشکلات خوانندگان -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیمه بیکاری برای قراردادهای مدت موقت نداریم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات