توضیح یک‌نهاددولتی‌درباره‌اظهارات‌معاون وزیربه گزارش جهان، پیرو انتشار خبری با عنوان " گرد مرگ بر روي صنايع کوچک کشور " روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان خوزستان به توضیحی درباره اظهارات معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ارائه کرد.

در متن جوابیه آمده است:

در خبر منتشر شده آن خبرگزاري در مورخ 11/3/95 با عنوان " گرد مرگ بر روي صنايع کوچک کشور " كه در آن به نقل از معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آورده شده است : از مجموع صنایع کوچکی که در کشور وجود دارد 60 درصد آنان به دلایل گوناگون در حال تعطیل شدن هستند.

به استحضار مي رساند اين جمله از مقام معظم رهبري بوده و ايشان در جلسه استانداري اين مطلب را به نقل از آن مقام معظم بيان نموده اند: "مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در كارگروه اقتصاد مقاومتي خوزستان كه مورخ 11/3/95 در استانداري خوزستان برگزار شد گفت: يكي از مهمترين نكاتي كه شايد اين دغدغه را در سال جاري بيش از سالهاي قبل برجسته تر كرد فرمايشات مقام معظم رهبري بود كه در ابتداي سال فرمودند:

الان چندين هزار كارگاه و كارخانه متوسط و كوچك در كشور هست اگر چنانچه اين آماري كه به بنده داده اند كه 60 درصد از اينها الان دچار بيكاري و تعطيل هستند درست باشد خسارت است. آن چيزي كه در متن جامعه اشتغال و تحرك ايجاد مي كند و طبقات پايين را بهره مند مي كند همين صنايع كوچك و متوسط است اينها را تقويت كنند و پيش ببرند."

 

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیح یک‌نهاددولتی‌درباره‌اظهارات‌معاون وزیر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات