رسانه ها به گلوگاه های فساد به صورت تخصصی بپردازند

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا سید نظام الدین موسوی روز دوشنبه در نشست خبری پیگیری مطالبات رهبری در رسانه افزود: اشاعه فساد و حرکت در پازل دشمن به این معنا که غیر واقعیت را به جای واقعیت بنشانیم و حریم اخلاق و انسانیت را بشکنیم، صحیح نیست.
وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری در مقاطع مختلف پیام هایی داشته اند مبنی بر اینکه هیچکس حق دروغ گفتن و ظلم به افراد را ندارد. همچنین ایشان تاکید کردند اگر فردی مرتکب جرمی شود نباید خانواده وی در معرض زخم زبان قرار گیرد.
موسوی ادامه داد: رسانه ها باید مسئولیت پذیر بوده و بر پایه اسناد متقن سخن بگویند، هر چند دستگاه قضا نیز موظف است با دروغ افکنان برخورد کند.
مدیر عامل خبرگزاری فارس اضافه کرد: به گفته مقام معظم رهبری؛ حتی افرادی که در زندان به سر می برند نیز نباید مورد ظلم و ستم واقع شوند، اما این نیز اشتباه است که رسانه در مقابل فساد سکوت کرده و زبان در کام گیرد.
به گفته وی، فساد زمانی گسترش پیدا می کند که جامعه و نظام در مقابل آن سکوت کنند.
موسوی با بیان اینکه فساد پاشنه آشیل هر دستگاه و حکومتی است، گفت: مقابله با فساد نباید تبدیل به ابزار جناحی شود، از این رو همه رسانه ها باید نسبت به هر کسی که مرتکب فساد و جرم او قطعی شده موضع بگیرند. البته اینکار باید در چارچوب قانون باشد.
ادامه دارد....
فراهنگ**1880**9314**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رسانه ها به گلوگاه های فساد به صورت تخصصی بپردازند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات