مهلت ثبت‌نام اینترنتی کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد

مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از پیش‌ثبت‌نام ۵۵ هزار نفر در پایه اول ابتدایی مدارس شاهد خبر داد و گفت:مهلت ثبت‌نام اینترنتی کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد تا ساعت ۲۴ امشب است. خبرگزاری فارس: محمدحسین کفراشی مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: ثبت‌نام اینترنتی کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد از اول خرداد آغاز شد و تاکنون ۵۵ هزار پیش‌ثبت‌نام در سامانه ثبت‌ شده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته طی یک ماه مهلت ثبت‌نام کلاس اولی‌ها ۵۴ هزار پیش‌ثبت‌نام انجام شد، گفت: قصد تمدید مهلت ثبت‌نام را نداشتیم و مدت زمان را تا ۱۵ خرداد تعیین کرده بودیم اما چون چند روز آخر مدت زمان تعیین شده همزمان با تعطیلات بود، ساعت ۲۴ هفدهم خرداد ماه را آخرین زمان پیش‌ثبت‌نام کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد اعلام کردیم.

کفراشی در خصوص ثبت‌نام پایه‌های هفتم و دهم نیز بیان داشت: ثبت‌نام پایه هفتم دوره متوسطه اول و پایه دهم دوره متوسطه دوم از تاریخ اول تیرماه آغاز شده و چهاردهم تیر ماه ادامه خواهد شد.

پیش‌ثبت‌نام پایه‌های اول، هفتم و دهم از طریق سایت http://student.sajaa.medu.ir انجام می‌شود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهلت ثبت‌نام اینترنتی کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات