چشم‌های ناظر بر تمرینات ملی‌پوشان

چشم‌های ناظر بر تمرینات ملی‌پوشان

ورزش 3/ مهرداد خانبان یکی از اصلی ترین عناصر اردوهای مختلف تیم ملی است، آنالیزور تیم ملی ایران زودتر از همه ملی پوشان در زمین حاضر می شود و دیرتر از همه آنها تمرین را ترک می کند.
مهرداد خانبان که سال هاست به عنوان یکی از اعضای کادرفنی تیم ملی ایران فعالیت می کند اصلی ترین آنالیزور کارلوس کی روش محسوب می شود.
آنالیزور جوان تیم ملی ایران در تمامی اردوها و تمرینات حضور فیزیکی دارد و زودتر از تمام بازیکنان در زمین تمرین حضور پیدا می کند و دیرتر از همه تمرین را ترک می کند. او این روزها هم از تمرینات تیم ملی فیلمبرداری می کند تا به مانند همیشه آخرین آنالیز مربوط به بازیکنان و عملکرد آنها را در اختیار کی روش قرار دهد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چشم‌های ناظر بر تمرینات ملی‌پوشان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات