خط و نشان جدی اینفانتینو برای مخالفین


به گزارش "ورزش سه"، صد روز از حضور اینفانتینو بر روی صندلی ریاست فیفا گذشت و انتقادات از او به عنوان رئیس کمیته قانونگذاری رسوایی زده فوتبال بیشتر و بیشتر می‌شود. اسکالا در اعتراض به اصلاحات اخیر فیفا، ماه گذشته استعفای خود را اعلام کرد. همچنین روزنامه Die Welt مدعی شد که برخی از مکالمات جلسه‌های فیفا در مکزیک از بین رفته که برخی از آنها توطئه چینی علیه اسکالا بوده است. همچنین طی مدارکی که موجود است،‌این روزنامه مدعی شده که اینفانتینو حقوقی حدود 2 میلیون فرانک سوئیس را برای توهینی که به او شده در نظر گرفته است. با این حال رئیس فیفا این موضوع را رد کرد و همچنین به انتقاد از اسکالا پرداخت.

 


او گفت:" من هم مثل دیگران از استعفای اسکالا مطلع شدم. از هواپیما در مکزیک پیاده شدم که خبر به من رسید. فکر می‌کنم کمی محترمانه تر بود اگر قبلش به من اطلاع می‌داد. با این حال، او دوست داشت که پایانش در فیفا دراماتیک باشد. این کارهای بچه گانه متعلق به مهد کودک است. دیگر نمی‌خواهم به این موضوع اهمیتی بدهم. با طرز جدایی اش از فیفا حال طوری به نظر می‌رسد که انگار من یک جادوگر خبیثم که او را شکار کرده ام.اینها همه بدگمانی و شایعه است. هیچکس از اعضای فیفا تاثیری روی استقلال کمیته حسابری نخواهد داشت. اسکالا در حساب هایش استباه کرده بود. او فکر می‌کرد که فوتبال هم مثل دیگر صنایع می‌گردد. این یک اشتباه بزرگ است. فوتبال وجوه ژئوپولیتیک زیادی دارد که باید آنها را لحاظ کرد."


اینفانتینو درباره پاک کردن مکالمات و ادعای روزنامه Die Welt گفت:"  در ابتدا می‌خواهم بدانم که چطور نوار صحبت‌های مجمع فیفا در یک روزنامه پیدا می‌شود. فکر می‌کنم این یک دزدی بزرگ اطلاعات باشد. شاید بعضی می‌خواهند من را خراب کنند ولی آنها باید بدانند که فقط انگیزه من را بیشتر می‌کنند که برای بهبود فوتبال بجنگم. برای همین است که انتخاب شده ام."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خط و نشان جدی اینفانتینو برای مخالفین» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات