اعتراف کریمی قدوسی به پر برکت بودن برجام

کریمی قدوسی نماینده عضو جبهه پایداری در صحبت های خود در صحن علنی مجلس دهم، برجام را پر برکت خواند. آفتاب : جواد کریمی قدوسی امروز ( 17 خرداد ماه ) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقطه وحدت نمایندگان مجلس دهم شورای اسلامی در سه بخش خلاصه می شود، گفت: اولین  موضوع، بحث اقتصاد مقاومتی و معیشت مردم است و موضوع دوم نیز بحث فرهنگ انقلابی در مقابله با دشمن خارجی و فتنه های داخلی در کشور است و همچنین موضوع سوم نیز سبک زندگی مدرس گونه است که فرمود نه چیزی دارم و نه چیزی می خواهم که مقام معظم رهبری هم گفتند اگر اینگونه باشید زبانتان موثر واقع می شود.
این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه صحبت های خود گفت: تهدید آمریکا بلعیدن اقتصاد و حذف اقتصاد ملت ایران است و بر همین اساس راه علاج و مقابله با این تهدید عمل جامع به اقتصاد مقاومتی است. 
او افزود: بزرگترین اقدام ضد آمریکایی خدمت به مردم و حل مشکلات اقتصادی و بر طرف کردن آسیب های اجتماعی است.
کریمی قدوسی همچنین بیان کرد:  اقتصاد مقاومتی به شعار نیست بلکه به عمل است. 
او با بیان اینکه عمل کردن به اقتصاد مقاومتی 3 ویژگی دارد، گفت: عمل باید برای رضای خدا باشد، مقابل دشمن باشد و بر طرف کننده مشکلات باشد.
عضو جبهه پایداری در مجلس افزود: نماد اقتصاد مقاومتی هشت سال جنگ تحمیلی بود. 
جواد کریمی قدوسی گفت: رئیس جمهور محترم در مراسم افتتاحیه مجلس دهم گفتند مجلس خیلی طرح ندهد، بسم الله. دولت لوایح موثر با دو فوریت یکی بعد از دیگری را به مجلس بفرستد و حتما مجلس اولویت را به لوایح دولت می دهد.
او همچنین در صحبت هایش در صحن علنی مجلس گفت: از آثار پر برکت برجام تمام شدن بهانه ها برای کار بود و الان وقت کار است.
این نماینده مجلس در بخش دیگر صحبت هایش بیان کرد: پدیده شاندیز از معضلات اقتصادی کشور است، صندوق میزان و صندوق های اعتباری دچار مشکل شده اند و رسیدگی به این اتفاقات وظیفه دولت است که به آنها رسیدگی کند. 

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتراف کریمی قدوسی به پر برکت بودن برجام» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات