سیاست‌های مرکل در قبال پناهندگان منجر به هرج و مرج شده است

کریستین لیندنر حزب لیبرال دموکرات آلمان از خطای سخت مرکل در بحران پناهندگان سخن گفته و سیاست‌های صدر اعظم در این راستا را عامل ایجاد هرج و مرج و انزوای آلمان در اروپا دانست.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، "کریستین لیندنر"، رئیس حزب لیبرال دموکرات آلمان در گفتگو با روزنامه "دی ولت" درباره دنبال کردن سیاست هایی که به تقویت حزب ضد یوروی جایگزینی برای آلمان منجر شود هشدار داد.

وی همچنین انتقاد شدیدی به سیاست های مرکل در قبال پناهندگان وارد کرده و تاکید کرد که صدر اعظم آلمان در این راستا تصمیمات خطای سختی گرفته است.

لیندنر گفت:  فرستادن پیام آمادگی پذیرش بی حد و مرز پناهندگان در آلمان و به تعلیق در آوردن بدون برنامه پیمان دوبلین به یک هرج و مرج منجر شده است.

رئیس حزب لیبرال دموکرات آلمان سیاست های مرکل در قبال پناهندگان را اقداماتی از روی احساسات دانسته که منجر به هرج و مرج سازمانی، از دست رفتن اعتماد دولت و انزوای آلمان در اروپا شده است.

وی افزود: بنابراین دولت آلمان فورا به یک سیاست مهاجرت راهبردی نیاز دارد. کمک به پناهندگان به عنوان یک اقدام انسانی ضرورت دارد، اما از طریق قانون مهاجرت باید این اطمینان حاصل شود که به صورت خودکار اقامت دائمی و بهره برداری دائم از سیستم اجتماعی برای فرد تضمین نمی شود.

وی همچنین انتقاد شدیدی به سیاست مرکل در قبال ترکیه وارد کرده و تاکید کرد که شما باید ابتکار عمل در حمایت از مرزهای خارجی اروپا را به دست گیرید. ما نباید از طرف ترکیه مورد اخاذی قرار گیریم. ترکیه به عنوان یک شریک از جمله در ناتو برای ما باقی می ماند و این هیچ مسئله ای نیست. با این همه من خواستار واقع نگری هستم. عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا باید کنار گذاشته شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیاست‌های مرکل در قبال پناهندگان منجر به هرج و مرج شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات