تودیع چراغ خاموش به معارفه در تاریکی ختم شد

به گزارش خبرنگار مهر، در حالیکه از عصر روز گذشته موضوع تودیع و معارفه مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان فارس در فضای مجازی استان فارس مطرح شده بود اما هیچ دعوتنامه و اطلاع رسمی برای دعوت از خبرنگاران از جانب روابط عمومی این مجموعه ارسال نشد تا اینکه شب گذشته مکان برگزاری این مراسم در فضای مجازی عنوان شد.

سالن اجتماعات ساختمان بیمه محل برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اقتصاد و دارایی استان فارس بود که ساعت ۱۱ امروز برگزار شد و تنها دو رسانه ها به طور رسمی دعوت شده بودند و خبرنگاران دیگر نیز بر حکم وظیفه اطلاع رسانی و احترام به مدیری که حدود ۱۳ سال در استان فارس بوده و خوش آمد به مدیر جدید در این مراسم حاضر شدند.

اما این مراسم که قرار بود چراغ خاموش و بدون اطلاع اکثر رسانه ها برگزار شود به طور واقعی در تاریکی برگزار شد زیرا برق سالن بعد از تقدیر و تشکر تعدادی از مدیران استان و هنگام تشکر مدیر کل سابق اقتصاد و دارایی استان قطع شد.

در میان سخنرانی محمد حسین مبشری، برق بخشی از سالن قطع شد و در ادامه نیز تنها برق اضطراری و روشنایی اندکی در سالن وجود داشت که در زمان سخنرانی مدیر کل جدید به طور کامل قطع شد.

سخنرانی مدیر کل جدید اقتصاد و دارایی استان فارس در تاریکی و با استفاده از نور تلفن های همراه انجام شد تا برنامه های مدیرکل جدید در تاریکی عنوان شود.

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ضروری است

بابک دایی در سخنان خود گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی یک انتخاب نیست بلکه یک ضرورت است که از اولویت های مهم من در استان فارس است.

وی ادامه داد: سازمان اقتصاد و دارایی در دوران پسا برجام وظیفه سنگین تری برعهده خواهد داشت که باید با برنامه ریزی مناسب برای تحقق این مهم برنامه ریزی شود.

مدیرکل اقتصاد و دارایی فارس تاکید کرد: حمایت از تولید و سرمایه گذاری جدید در استان فارس به عنوان یک اولویت مد نظر قرار دارد که پیگیری خواهد شد.

دایی افزود:جذب سرمایه گذاری خارجی در استان فارس لازم و ضروری است.

انتظارحضور معاون وزیر در این مراسم را داشتیم

اما رئیس انجمن مدیران صنایع استان فارس نیز در سخنان خود با گلایه از عدم حضور معاون وزیر اقتصاد و دارایی در این مراسم، گفت: آنچه که انتظار داشتیم حضور شخص معاون وزیر در این مراسم بود زیرا سابقه جلسات تودیع و معارفه مدیرکل های دیگر استانها را داریم.

محمد صادق حمیدیان تاکید کرد: آنچه که باعث شد امروز این سالن مملو از جمعیت شود خلوص نیت و عملکرد مطلوب مدیر کل اسبق است که همواره برای کمک به تولید و سرمایه گذاری پیشگام بود.

وی افزود: طی حدود ۱۳ سال گذشته تعامل و همکاری بسیار مطلوبی میان بخش اقتصادی خصوصی استان و اقتصاد و دارایی برقرار بوده که امیدوارم این مسیر ادامه داشته باشد.

رئیس انجمن مدیران صنایع فارس تصریح کرد: بزرگی فارس و مردم استان به گونه ای است که ای کاش این مراسم در سطح بالاتری برگزار می شود که من این گلایه را از وزیر خواهم داشت.

مشکلات اقتصادی با هماهنگی برطرف می شود

در ادامه این مراسم معاون استاندار فارس نیز گفت: آنچه که تاکنون شاهد بودیم اتحاد و همدلی در استان فارس است که با ادامه این مسیر شاهد موفقیت های بیشتری خواهیم بود.

یداله رحمانی تصریح کرد: در سال ۹۴ منابع بانکی استان فارس حدود ۴۳ هزار میلیارد تومان بود که با هماهنگی و برنامه ریزی بیشتر میان بانکها و دیگر دستگاه های استان می توان مشکلات اقتصادی فارس را برطرف کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تودیع چراغ خاموش به معارفه در تاریکی ختم شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات