تاکید استاندار البرز بر اجرای بدون نقص پروژه های عمرانی

به گزارش ایرنا ، سیدحمیدطهایی روز دوشنبه در نشست شورای فنی استان البرز که در شهرستان طالقان برگزار شد، افزود: شورای فنی استان به عنوان ناظر براجرای پروژه های عمرانی باید به وظیفه خود عمل کند.
وی همچنین با حایز اهمیت شمردن کار شورای فنی در اجرای طرح ها و تأمین ایمنی پروژه ها ادامه داد: هر گونه نقص فنی در طرح ها عملکرد شما را از سوی آیندگان تحت شعاع قرار خواهد داد.
طهایی گفت: شورای فنی با جدیت هر چه بیشتر باید مصوبات و روند اجرای طرح ها را مورد نظارت قرار دهد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز ضمن ارزیابی از پروژه ها، در آخر هر سال بررسی از عملکرد کارفرما داشته باشد.
استاندار البرز در ادامه پروژه های در حال تکمیل طالقان را در حوزه راه و حمل و نقل، ابنیه و ساختمان و آب و تأسیسات مورد بررسی قرار داد.
مصلی شهرستان طالقان، ساختمان شبکه بهداشت و درمان، بنیاد مسکن،مرکز نگهداری بهزیستی، امور مالیاتی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پل روستایی وشته ، راه جدید هشتگرد – طالقان، پل اصلی ورودی شهر طالقان، کمربندی شرقی شهر، پل عشایری ماشین نو، لمبران و نقاط آسیب دیده بالا طالقان از جوستان به گوراب، سامانه زباله سوز شهر طالقان، مخزن اصلی آب شهر طالقان، ایجاد شبکه گاز رسانی در شهر طالقان،از جمله طرح هایی بود که توسط استاندار مورد بازدید میدانی قرار گرفت.
8029/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاکید استاندار البرز بر اجرای بدون نقص پروژه های عمرانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات