گوهر تابان ورزش

جام جم ورزشی - در این مدت طولانی که بخشی از تاریخ ورزش کشور ماست، افرادی بودند که آیه یاس می‌خواندند و چینی‌ها را اژدهای دوسر، ژاپنی‌ها را نژاد برتر و... می‌پنداشتند؛ اما اشخاصی هم وجود داشتند که پیگیرانه، نقادگونه و با اشتیاق سوزان می‌کوشیدند بر باورهای غلط و کهنه خط بطلان بکشند، چون به جوهر وجودی ایرانیان اعتقاد داشتند. با این همه، صعود تیم ملی به بازی‌های ریو مهر تائیدی بر برنامه ریزی اصولی در حیطه تیم‌سازی و تیم پروری فدراسیون محمدرضا داورزنی هم هست که در این زمینه در حد عالی کار کرد و نقدها و نظرهای صائب را چراغ راه خود قرار داد. ابتکاراتش در جذب سرمایه و خودکفایی بی‌نظیر بود و هست و دیدیم مزد این باور و اهتمام مردانه را گرفت. المپیک قله آرزوهاست، اما پایان راه نیست. ماموریت ایشان و خانواده والیبال تازه آغاز شده است. آماده ساختن یک تیم در خور، مبارزات سترگ در بازی‌های ریو و پرداختن به پشتوانه‌هایی که نه زیاد ـ کمی تا قسمتی ـ مورد غفلت قرار گرفته‌اند.

جمشید حمیدی

جام‌جم

[ منبع این خبر سایت جام جم-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گوهر تابان ورزش» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات