قرارداد جباری و منتظری فقط در یک صورت فسخ می‌شود

مجتبی جباری و پژمان منتظری، دو بازیکن ایرانی باشگاه الاهلی قطر، برای فصل آینده وضعیت مبهمی دارند. به گزارش نامه نیوز ، در هفته‌های اخیر خبرهای مختلفی در مورد ماندن یا جدایی جباری و منتظری از الاهلی مطرح شده است. در حال حاضر برخی از مسئولان الاهلی موافق ماندن این دو بازیکن هستند و برخی هم معتقدند که قرارداد جباری و منتظری باید فسخ شود. این در حالی است که مدیران باشگاه الاهلی همچنان در مورد بازیکنان ایرانی این باشگاه اختلاف دارند.

جباری و منتظری اما با باشگاه الاهلی یک فصل دیگر به صورت رسمی قرارداد دارند و الاهلی بدون رضایت رسمی این دو بازیکن، حق فسخ قرارداد را ندارد. قرارداد ایرانی‌های الاهلی فقط در یک صورت فسخ می‌شود و آنهم اینکه مسئولان الاهلی در صورت کنار گذاشتن این دو بازیکن حاضر به پرداخت غرامت به جباری و منتظری شوند.

باید دید در نهایت وضعیت این دو بازیکن بعد از مشخص شدن رئیس باشگاه الاهلی به کجا خواهد رسید.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قرارداد جباری و منتظری فقط در یک صورت فسخ می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات