بازتاب بیانات رهبری در باره بیکاری جوانان در روزنامه های اصفهان

روزنامه 'نسل فردا'،'شرمندگی نظام از بیکاری جوانان' را به عنوان تیتر خود برگزید و با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با رییس و نمایندگان مجلس دهم، از قول ایشان نوشت: تولید داخلی، علاج رکود و اشتغال خیلی مهم است؛ شرمندگی این حقیر از اینکه جوانی بیکار با دست خالی به خانه می‌رود، کمتر از خود او نیست.
روزنامه'کیمیای وطن' نیز در مطلبی با عنوان 'مشکلات اقتصادی، به ویژه رکود و بیکاری باید حل شود' از قول حضرت آیت الله خامنه ای نوشت: اگرچه برخی ناشیگریها انجام شد و برخی مواضع و صحبتهای منفعالنه، دشمن را در استفاده از حربه تحریم، تشجیع کرد، اما باید مشکلات اقتصادی به ویژه رکود و اشتغال حل شود و صرف صحبت، فایده ندارد.
ادامه این مطلب حاکیست: خجلت و شرمندگی نظام از بیکاری یک جوان از خجلت و شرمندگی جوان بیکار در خانواده خود بیشتر است؛ بنابراین باید برای حل این مشکل، اقدامات جدی انجام شود. قاچاق همچون خنجری به پشت نظام است که مقابله با آن هم آسان نیست؛ اما دولت باید با این پدیده شوم برخورد کند و مجلس نیز پشتوانه این برخورد باشد.
روزنامه'اصفهان زیبا'نیز در مطلبی با تیتر'شرمندگی جوانان از بیکاری باعث شرمندگی ماست'از قول رهبری نوشت: نمایندگان مجلس در خصوص عملی شدن اقتصاد مقاومتی بسیار تاثیرگذار هستند، زیرا می توانند مسیر اقدامات اقتصادی دولت را در مسیر اقتصاد مقاومتی قرار دهند و همچنین این موضوع را از دولت مطالبه کنند.
روزنامه 'اصفهان امروز' نیز با مطلبی با عنوان 'تعریف موضوع قانونگذاری خوب از سوی رهبر انقلاب' از قول ایشان نوشت: مسئله اقتصاد اولویت فوری و کنونی کشور است، اما فرهنگ در بلندمدت از اقتصاد نیز مهمتر است.
گ / 6027/6020

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازتاب بیانات رهبری در باره بیکاری جوانان در روزنامه های اصفهان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات