پولدارها به جان باغ های تهران افتاده اند!

بعضی از پولدارها با "زد و بند" باغات تهران را از بین می برند و در آنها برج سازی می کنند. بخش اجتماعی تبیان باغات تهران

مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران درباره طرح صیانت از باغات تهران گفت: این طرح هفته گذشته در شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد و به دلیل اشکالات وارده برای بررسی بیشتر به کمیسیون های مربوطه بازگشت و در این طرح نوعی شناسنامه برای درختان و باغات ایجاد می شود.
وی افزود: در مصوبات گذشته شورای شهر تهران درباره حفظ باغات و درختان مصوباتی داشته ایم.
عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره اختلاف چند عضو شورای شهر مبنی بر طرح صیانت از باغات اظهار داشت: تمامی اعضای شورا صیانت و حفاظت از باغات را قبول دارند و محل اختلاف شیوه اجرای قانون است.
شاکری تاکید کرد: هیچ کس مخالف مطلق صیانت و حفظ باغات در شورا نیست و به دنبال آن هستیم که مسیر حفظ و صیانت باغات به سمت و سوی خوبی برود.
به گفته وی بعضی از پولدارها باغات را به شیوه های مختلف از بین می برند و در آنها برج سازی می کنند و در این زمینه نیز شیوه های خاص خود را دارند؛ البته در بعضی موارد زد و بندهایی نیز با برخی از افراد انجام می شود.
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: در حال حاضر ما نقش در اجرای قانون داریم و باید نسبت به اجرای دقیق قانون در حوزه حفظ و صیانت از باغات عمل کنیم.


منبع: فارس

[ منبع این خبر سایت تبیان-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پولدارها به جان باغ های تهران افتاده اند!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات