یک انتصاب جدید در شبکه دو سیما

محمدرضا جعفری جلوه ضمن تقدیر از مریم جلالی، طی حکمی معصومه آشتیانی زاد را به عنوان مدیر جدید گروه خانواده و فرهنگ این شبکه منصوب کرد. آفتاب : به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در این حکم مدیر شبکه دو با عنایت به اهمیت نهاد خانواده به عنوان نهاد بنیادین اجتماعی و به ویژه نقش فرهنگ ساز آن و نیز سوابق معصومه آشتیانی زاد، وی را به عنوان مدیر گروه خانواده و فرهنگ منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: « امید است در این دوره فعالیت رسانه ملی، مطابق با رویکرد مفروض برای شبکه دو به مثابه یک شبکه اجتماعی متکی بر تعامل، برنامه ریزی و پاسخگویی بهنگام به طیف نیازهای درون و برون خانوادگی آحاد گوناگون جامعه عزیز اسلامی مان موفق و موید باشید خاصه در موضوعات شاخصه های خانواده مطلوب، تشکیل و تحکیم خانواده، تسهیل ازدواج، کاهش آسیب ویرانگر طلاق، تحقق نقش های مستقل و مکمل همسری، پدری و مادری و ...، فرزندآوری بهنگام و تربیت نسل پرنشاط و مسئولیت شناس، تناسب جمعیت و رشد باروری، رفع چالش های خانه و خانواده مولد، تعمیم مشاغل خانگی و مهم تر از همه سبک و سیاق زندگی اصیل و البته روزآمد ایرانی و اسلامی و طرح فرصت ها و تهدیدهای فراراه در این حیطه و نهایتا یاری رساندن به جامعه برای رشد همه جانبه و پیشرفت.»

معصومه آشتیانی زاد دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رسانه است. از سوابق وی می توان به مدیرگروه اجتماعی شبکه یک، مشاور معاونت های سیما و توسعه و فناوری رسانه، دبیری شوراهای خانواده و سیاستگذاری اینترنت رسانه ملی و همچنین مسئول دبیرخانه شورای اینترنت و پورتال سازمان صدا وسیما اشاره کرد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یک انتصاب جدید در شبکه دو سیما» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات