شناسایی تولیدکنندگان فاضلاب در جنوب پایتخت

 کارگاه ها و صنایعی که در جنوب تهران فاضلاب تولید می کنند شناسایی و معرفی می شوند. بخش اجتماعی تبیان فاضلاب

رئیس کمیسیون سلامت،  محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت:  برای حل معضل زیست محیطی آبیاری مزارع جنوب شهر تهران، لیستی از کارگاه ها وصنایع تولیدکننده فاضلاب در جنوب شهر تهران توسط شورایاران تهیه خواهد شد.
رحمت الله حافظی در جلسه رسیدگی و حل مشکلات آبیاری اراضی کشاورزی با فاضلاب خام در محدوده شهرک رسالت واقع در منطقه 19، اظهار داشت: باید مزارع با فاضلاب تصفیه شده آبیاری شود و از سازمان های ذی ربط به ویژه اداره کل محیط زیست استان تهران، شبکه بهداشت و آبفای روستایی انتظار می رود بازدیدهای منظم از روند آبیاری مزارع داشته باشند و گزارش های تهیه شده را نیز به کمیسیون سلامت شورای شهر تهران ارسال کنند.
وی با بیان اینکه عدم اتصال شهرک رسالت به شبکه آب شرب شهری و آبیاری مزارع جنوب تهران با فاضلاب چالشی جدی است که می توان با مدیریت آن را حل و فصل کرد، افزود: بر حسب گزارش های ارائه شده توسط نمایندگان دستگاه های ذی ربء می بایست لیستی از کارگاه ها و صنایع تولیدکننده فاضلاب در جنوب شهر تهران توسط شورایاران تهیه شود.
حافظی ادامه داد: ستاد محیط زیست شهرداری تهران نیز در چند روز آینده می بایست گزارش مصوبی از وضعیت زیست محیطی شهرک رسالت تهیه و به کمیسیون سلامت شورا ارائه کند.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران،  همچنین تصریح کرد: باید برآورد هزینه احداث و ساخت فاضلاب در شهرک رسالت و احداث مرکز تصفیه آب های سطحی توسعه آبفای روستایی استان تهران بررسی و اعلام شود، همچنین با توجه به اهمیت موضوع، بازدیدی از سطح منطقه با حضور مسئولان مربوطه خواهیم داشت.


منبع: ایسنا

[ منبع این خبر سایت تبیان-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شناسایی تولیدکنندگان فاضلاب در جنوب پایتخت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات