معاون وزیر در عکس صعود تیم ملی چه کار می کند؟ (+گزارش تصویری)

سایت فدراسیون جهانی والیبال fivb پس از هر بازی یک گزارش تصویری کامل را روی خروجی قرار می دهد. عکس هایی از اتفاقات مهم بازی که رخ داده است. این گزارش تصویری برای تیم هایی که به المپیک رسیده اند در بازی صعود کمی فرق می کند.

به گزارش عصرایران ، تصاویری که پس از صعود هر تیم به المپیک منتشر می شود تعداد بیشتری نسبت به بازی های گذشته دارد و مهمتر از همه این است که عکاس سایت بازیکنان و کادر فنی تیم ها را کنار هم جمع می کند و عکس صعود می گیرند.

تیم ملی فرانسه اولین تیمی بود که به المپیک صعود کرد. آنها به سختی 3-2 ونزوئلا را شکست دادند و به المپیک رسیدند. پس از صعود فرانسه به المپیک این عکس ازآنها رونمایی شد.

در عکس کادر فنی تیم ملی فرانسه را با کت و شلوار می بینید و سایر بازیکنان. افرادی که در صعود به المپیک شریک بوده اند و موفق شده اند این پیروزی را به دست بیاورند.


معاون وزیر در عکس صعود تیم ملی چه کار می کند؟ (+گزارش تصویری)


پس از تیم ملی فرانسه لهستان به المپیک راه پیدا کرد. عکس صعود این تیم هم شامل بازیکنان و مربیان تیم است.

معاون وزیر در عکس صعود تیم ملی چه کار می کند؟ (+گزارش تصویری)


تیم کانادا هم آخرین تیمی بود که به المپیک رسید و عکس اش روی خروجی سایت قرار گرفت. عکسی مشابه فرانسه و لهستان شامل بازیکنان و کادر فنی.


معاون وزیر در عکس صعود تیم ملی چه کار می کند؟ (+گزارش تصویری)تیم سومی که به المپیک رسید اما ایران بود. با پیروزی مقابل لهستان و صعود به المپیک . عکس تیم ملی ایران اما شلوغ است . اگر به کادر دقت کنید. در این عکس به غیر از داورزنی رییس فدراسیون ، سجادی معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش را می بینید و هم دو آقای کت و شلواری دیگر که یکی دست اش معلوم است و آن دیگری صورت اش. افرادی که حتما برای صعود تیم ملی زحمت کشیده اند اما حتما هم تایشان هم در کشورهای فرانسه و لهستان و کانادا وجود دارند که می توانستند در عکس صعود تیم شان حاضر باشند.


معاون وزیر در عکس صعود تیم ملی چه کار می کند؟ (+گزارش تصویری)


اگر حضور داورزنی به دلیل ریاست فدراسیون در عکس تیمی صعود توجیه داشته باشد حتما حضور آقای معاون وزیر و آن دو آقای کت و شلواری هیچ توجیهی ندارد. آنها حضور در تصاویر قهرمانی را دوست دارند همانقدر که ممکن است معاون وزیر ورزش لهستان یا مثلا معاون رییس جمهور کانادا دوست داشته باشد. آنها هم برای تیم هایشان هزینه می کنند اما یک چیز مشخص وجود دارد ، خوشحالی پس از بازی در زمین والیبال متعلق به بازیکنان و کادر فنی است نه مسوولان مختلف.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون وزیر در عکس صعود تیم ملی چه کار می کند؟ (+گزارش تصویری)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات