پنجره از احیاگر حکومت اسلامی نوشت

به گزارش خبرنگار مهر، پنجره در شماره تازه خود در قسمت باشگاه اهل قلم، در بخش تاملی در باب رابطه دین و عرفان، عرفان را راه فهم باطن معرفی کرده است. در همین بخش دعاهای قرآنی، گل سرسبد نیایش‌های قرآنی معرفی شده است. عبدالحسین خسروپناه هم در بررسی حدود و گستره بیان عقاید، قلمرو اعتقادات اسلامی را مورد مداقه قرار داده است.

این نشریه، آخرین مصوبه مجلس نهم مبنی بر افزوده شدن سپاه پاسداران به لیست مراجع احراز صلاحیت افراد (یعنی وزارت اطلاعات و قوه قضائیه) را سوژه قسمت «استعلام ضدنفوذ» خود قرار داده و ضمن بررسی مصادیق نفوذ سیاسی پس از انقلاب اسلامی، با اسماعیل کوثری، رضا سراج، جواد جهانگیرزاده و نیز مسئول سابق پاسخگویی به استعلامات شورای نگهبان - که البته نام او ذکر نشده است - به گفتگو پرداخته است.

اندیشه سیاسی عارف سیاستمدار، پرونده‌ای است که پنجره برای بررسی مشی سیاسی امام خمینی (ره) گشوده است. در این بخش ناگفته‌های عضو تیم پرستاری امام (ره) هم بیان شده است. نظام اسلامی و تکالیف ما از دیدگاه بنیانگذار انقلاب به قلم محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری، دیگر مطلب این قسمت است.

بررسی عملکرد سیستم پولی و تاثیر آن بر اقتصاد و بازخوانی آنچه پنجره دلایل ناکامی حمایت از بنگاه‌های خرد در دولت‌های مختلف نامیده، عناوین گزارش‌های بخش اقتصادی این هفته‌نامه خبری تحلیلی است. گفتگو با حیدر مستخدمین حسینی مشاور وزیر اقتصاد و رئیس اسبق هیئت مدیره بورس اوراق بهادار تهران و بیژن بیدآباد کارشناس مسائل اقتصادی، از دیگر بخش‌های این قسمت است.

شماره ۲۷۰ پنجره در ۸۴ صفحه و با بهای ۶۰۰۰ تومان روی دکه رفته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پنجره از احیاگر حکومت اسلامی نوشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات