۱۲۰میلیاردتومان وام به واحدهای تولیدی غیر فعال کشاورزی تخصیص یافت

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از جهادکشاورزی هرمزگان، عادل شهرزاد بیان داشت: در راستای اهداف سیاست اقتصاد مقاومتی و برای راه اندازی واحد های تولیدی غیر فعال ونیمه فعال بخش کشاورزی، قریب به ۱۲۰میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است.

معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: واحد های تولیدی غیر فعال با پیشرفت فیزیکی ۶۰درصد و واحد های تولیدی نیمه فعال با ظرفیت تولید ۷۰درصد می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند. کلیه متقاضیان می توانندبرای ثبت نام به سامانه بهین یاب مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه پرداخت این تسهیلات محدویتی ندارد، تصریح کرد: این تسهیلات در بخش کشاورزی به واحد های تولیدی زراعی ، باغی ، شیلاتی و دام وطیور پرداخت می شود و این تسهیلات بانکی بدون لحاظ بدهی بانکی و چک برگشتی است. در بخش کشاورزی استان حدود ۷۰۰واحد تولیدی فعالیت می کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۲۰میلیاردتومان وام به واحدهای تولیدی غیر فعال کشاورزی تخصیص یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات