۴۵ میلیون مکان پستی در کشور کدگذاری شد

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین مهری با اشاره به آماده سازی زیرساخت استقرار GNAF در استانهای کشور اظهار داشت: این طرح بستری برای استقرار دولت الکترونیک محسوب می‌شود.

وی شرکت پست را متولی طرح ملی GNAF یا نظام نشانی استاندارد خواند و گفت: این طرح باعث می‌شود که آدرس‌ها بر اساس کدپستی ۱۰ رقمی مرتب شود تا همه شهروندان بتوانند از کدپستی ۱۰ رقمی که تنها نمایان‌گر هویت مکانی یک فرد است، بهره‌مند شوند.

مدیر عامل پست با اشاره به برخی موانع اجرای این طرح گفت: وجود معابر هم‌نام در مناطق شهری، وجود معابر و اماکن بی‌نام و وجود اماکن متعدد بی‌پلاک در بسیاری روستاها از جمله مشکلات پیش روی اجرای این طرح ملی است که پیشنهاد ما برای مرتفع شدن آنها، تشکیل شورای نامگذاری در استان‌ها و شهرستان‌ها است.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۴۵ میلیون مکان پستی در کشور کدگذاری شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات