مشمولان ديپلم و زيرديپلم به خدمت وظیفه فراخوانده شدند

سازمان وظيفه عمومی در اطلاعيه ای مشمولان ديپلم و زير ديپلم دارای برگه آماده به خدمت به تاريخ نوزدهم خرداد را به خدمت سربازی فراخواند. میزان: سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن فراخوان مشمولان غایب و غیرغایب متولد 55 تا پایان خرداد ماه 77 برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه ای اعلام كرد: مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذكور كه برگه آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم خرداد  دریافت كرده اند، باید در ساعت و محلی كه توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگه معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.
 
مشمولان ساكن تهران بزرگ
 
مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ خرداد هستند باید ساعت 6 صبح روز چهارشنبه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
 
مشمولان ساكن سایر استان های کشور
 
 مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ خرداد هستند باید  ساعت 7صبح چهارشنبه  به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. لازم به ذكر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

گفتنی است، آن دسته از مشمولانی كه به هر دلیل تاكنون موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیكترین دفتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگه مذكور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشمولان ديپلم و زيرديپلم به خدمت وظیفه فراخوانده شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات