لیونل مسی هفته آینده محاکمه می شود

لیونل مسی بازیکن تیم بارسلونا که به فرار از مالیات متهم و به دادگاه احضار شده در تاریخ 13 خرداد از خود دفاع خواهد کرد.
به گزارش ایران، لیونل مسی بازیکن آرژانتینی تیم بارسلونا که به اتهام فرار مالیات 22 ماه حبس برای او درخواست شده است در تاریخ 2 ژوئن در دادگاه از خود دفاع خواهد کرد.
محاکمه او و پدرش خورخه مسی، به اتهام عدم پرداخت مالیات درآمدهای تبلیغاتی به مبلغ 4.1 میلیون یورو میان سال‌های 2007 الی 2009، در تاریخ 31 ماه مه سال جاری در دادگاه عالی کاتالونیا آغاز خواهد شد.
دادستان به دلیل اینکه مسئول امور مالی مسی، پدر وی بوده، خواستار تبرئه او شده بود. اتحادیه وکلای دولتی که پرونده‌های حقوقی را برعهده می گیرند، در زمینه سه موضوع مالی مختلف 22 ماه حبس برای مسی درخواست کرده اند.
منابع دادگاه می گویند به دلیل اینکه مدت حبس مسی کمتر از دو سال است یک جلسه دفاع دادگاه برای او جهت دفاع از خودش کافی است. مسی و پدرش پیشتر اتهامات فرار مالیاتی را قبول کرده و جریمه ای به مبلغ 5 میلیون یورو پرداخت کرده اند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لیونل مسی هفته آینده محاکمه می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات