نقاشی متفاوت خانم آمریکایی از رضا ضراب +عکس

"الیزابت ویلیامز" نقاش دادگاه آمریکایی که جلسه اخیر دادگاه ضراب در نیویورک را در چند نقاشی برای این روزنامه به تصویر کشیده است، گفت ضراب در طول جلسه دادگاه بسیار مضطرب و پریشان به نظر می رسید. عصر ایران: وکیل "رضا ضراب" تاجر ایرانی تبار ساکن – شهروند- ترکیه که به اتهام نقض تحریم های ایران و پولشویی در دادگاهی در نیویورک در حال محاکمه است، در جلسه اخیر دادگاه او که در 2 ژوئن برگزار شد، به منظور راضی کردن قاضی پرونده به قبول وثیقه 50 میلیون دلاری در ازای آزادی موکلش گفت در صورت فرار ماموران امنیتی می توانند به ضراب شلیک کنند.

به گزارش روزنامه حریت ترکیه، "الیزابت ویلیامز" نقاش دادگاه آمریکایی که جلسه اخیر دادگاه ضراب در نیویورک را در چند نقاشی برای این روزنامه به تصویر کشیده است، گفت ضراب در طول جلسه دادگاه بسیار مضطرب و پریشان به نظر می رسید.

در این جلسه وکیل ضراب در توجیه قاضی برای موافقت با قرار وثیقه 50 میلیون دلاری در ازای آزادی ضراب از زندان ، گفت : " اگر پس از آزادی با وثیقه، ضراب قصد فرار داشت ماموران امنیتی می توانند وارد عمل شوند، حتی آنها اجازه دارند در صورت لزوم به متهم شلیک کنند، آیا این کافی نیست!

الیزابت ویلیامز در جلسه دادگاه ضراب/ عکس: حریت

رضا ضراب

رضا ضراب


[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقاشی متفاوت خانم آمریکایی از رضا ضراب +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات