بانک‌ها کمر اقتصاد و تولید را شکسته‌اند

محمد اسماعیل سعیدی در جلسه علنی امروز مجلس (17 خرداد 95) گفت: آقای وزیر اقتصاد شما باید در کسوت اجرا مجری تئوری‌ها و قوانین و مقرراتی باشید که مصوب شده است و باید بگویید که در سه سال گذشته در خصوص قانون برنامه در حوزه اقتصاد کشور چه پیشرفتهایی را داشته است و چرا برنامه پنجم طبق اظهارات مسئولین دولتی 25 درصد پیشرفت داشته است.

وی افزود: آقای وزیر اقتصاد شما باید بگویید برای خروج از رکود چه اقداماتی را صورت داده و می‌دهید و برنامه شما در این باره چیست. پیشاپیش در مورد نرخ تورم می‌گویید که می‌خواهد تک رقمی شود ولی به چه قیمت. به قیمت تعطیل شدن بنگاه‌های تولیدی و وارد آوردن ضربه به کسب و کار.

منتخب مردم تبریز در مجلس دهم اظهار داشت: ما از یک سو شاهد کاهش میزان درآمدهای اصناف و کسبه و تولید کنندگان هستیم و از سوی دیگر ارقام مالیاتی به صورت تصاعدی افزایش یافته است. آقای وزیر به گزارشاتی که عوامل می‌دهند اعتنایی نکنید و خود در میان مردم حاضر شده و از نزدیک وضعیت را مشاهده کنید.

سعیدی در پایان خاطرنشان کرد: نظام بانکی باید اصلاح شود. بانک ها کمر اقتصاد و تولید را شکسته‌اند. این بهره‌های بانکی در کجای دنیا متداول است. این موسسات غیرمجاز مالی چرا تعیین تکلیف نمی‌شوند.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بانک‌ها کمر اقتصاد و تولید را شکسته‌اند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات