ایران نقض برجام آمریکا را با اقدام متقابل پاسخ دهد

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تهدید آمریکا به تحریم مجدد ایران در صورت دریافت کامل سامانه دفاعی اس 300، اظهار داشت: سامانه اس 300 در داخل کشور تولید میشود و تحریم ها در حوزه های این چنینی کار را متوقف نکرده است.

نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نیروهای مسلح با وجود تحریم ها و سختی هایی که به خاطر تحریم ها وجود آمده، اقدامات خوبی را انجام داده اند.

وی افزود: یکی از ابهامات حقوقی که در برجام مطرح می شد، امروز تاثیر خود را نشان می دهد.

ابوترابی گفت: هواپیماهای پیشرفته روسی را می خواستیم خریداری کنیم ولی چون در برجام ذکر شده است که تا 5 سال تسلیحات متعارف و تا 8 سال نیز تسلیحات غیر متعارف را نمی توانیم خریداری کنیم، این خریداری متوقف شده است.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس دهم متذکر شد: برجام در زمینه دفاعی برای کشور دردسر ایجاد کرده است و در حال حاضر ما برای دریافت هواپیماهای جنگی به علاوه سامانه اس 300 و اس 400 دچار مشکل شده ایم.

وی افزود: آمریکایی ها در موارد زیادی برجام را نقض کرده اند و ما نیز می توانیم اقدام متقابل کنیم که این موضوع بخشی به ایران مربوط می شود و بخش دیگری نیز به کشورهای دیگر ارتباط پیدا می کند که باید داد و ستدها انجام شود

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران نقض برجام آمریکا را با اقدام متقابل پاسخ دهد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات