زندگی مخفیانه خاله رهبر کره شمالی در آمریکا

یکی از خاله های کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به طور مخفیانه و با نام مستعار در شهر نیویورک آمریکا زندگی می کند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه ، روزنامه واشنگتن پست آمریکا روز جمعه با انتشار گزارشی با افشای زندگی " کو یونگ سوک " خاله رهبر کره شمالی از سال 1998 در آمریکا نوشت، او به همراه همسر  خود مدت 18 سال است در آمریکا و در شهر نیویورک زندگی می کند.زندگی مخفیانه خاله رهبر کره شمالی در آمریکا

"کو یونگ سوک"60 ساله به همراه همسرش در سال 1998 از طریق سفارت آمریکا در سوییس درخواست پناهندگی داده و به آمریکا پناهنده شده اند. آنها با نام های مستعار در نیویورک زندگی می کنند و دارای سه فرزند هستند. کو یونگ سوک خواهر " کو یونگ هویی" یکی از همسران کیم جونگ ایل و مادر کیم جونگ اون رهبر کنونی کره شمالی است.

خاله رهبر کره شمالی گفته است رهبر کره شمالی در سال 1984 متولد شده است و به هنگام جانشینی پدرش 27 سال داشته است.

به گفته او کیم جونگ اون عاشق بازی بسکتبال و یکی از طرفداران مایکل جردن است. به گفته خاله رهبر کره شمالی او حتی شب ها با توپ بسکتبال در بغلش به خواب می رفته است.

خاله رهبر کره شمالی دارای یک فرزند پسر است که با کیم جونگ اون همسن بوده و پسرش با خواهرزاده اش همبازی بوده اند.

"کو یونگ سوک " گفته است او از خواهر زاده اش نگهداری و مراقبت می کرده است تا جایی که حتی پوشک او را عوض می کرده است.

به گفته "کو یونگ سوک " آنها از سوی کیم جونگ ایل رهبر سابق کره شمالی به همراه کیم جونگ اون به سوییس فرستاده شدند. کیم جونگ اون در سوییس تحصیل کرده است.

به گفته خاله رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون در دوران کودکی کودکی دردسر سازی نبوده اما به شدت تندخو و کم تحمل بوده است. به گفته "کو یونگ سوک"، کیم جونگ اون مدام با هشدار های مادرش مواجه بوده که در خواندن درس کاهلی می کند و بازیگوشی می کند و رهبر کره شمالی روی حرف مادرش حرفی نمی زده اما در واکنش به شیوه هایی چون اعتصاب غذا روی می آورده است.

خاله رهبر کره شمالی گفته است او در سال 1992 و هنگام تولد هشت سالگی کیم جونگ اون متوجه شده که احتمالا خواهر زاده هشت ساله اش جانشین رهبر کره شمالی خواهد شد چون در مراسم تولد به او یک یونیفرم رسمی نظامی پوشانده شد و عالی ترین مقام رسمی نظامی کره شمالی در تولد هشت سالگی به فرزند 8 ساله رهبر تعظیم کرد.

بر اساس گزارش واشنگتن پست خاله رهبر کره شمالی پس از پناهندگی در آمریکا ماه ها در جلسات طولانی بازجویی بوده و پس از آن به همراه همسر و فرزندانش به نیویورک نقل مکان کرده و با کمک مالی سازمان اطلاعات مرکزی آمریک (سیا) در نیویورک یک کسب و کار تازه راه انداخته است.

به نوشته واشنگتن پست خاله رهبر کره شمالی و همسرش می گویند آنها هیج اسرار دولتی و محرمانه نداشته اند که در اختیار سازمان های اطلاعاتی آمریکا قرار دهند و تنها انگیزه آنها از پناهندگی به آمریکا داشتن یک زندگی شخصی بی دردسر و فراهم کردن امکان تحصیل و آینده بهتر برای فرزندانشان بوده است.

بر اساس گزارش واشنگتن پست ،هر سه فرزند خاله رهبر کره شمالی در آمریکا تحصیلات دانشگاهی کرده و مشغول به کار شده اند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زندگی مخفیانه خاله رهبر کره شمالی در آمریکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات