برخوردقانونی پلیس امنیت عمومی بافروشندگان بدحجاب درچهارمحال وبختیاری

سرهنگ جمشید محبت خانی روزدوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اخلاقی در استان 45 واحد صنفی متخلف پلمپ شد که تعدادی ازاین واحدهای صنفی به دلیل هنجارشکنی اخلاقی و رعایت نکرد حجاب وعفاف توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی نیروی انتظامی پلمپ شدند.
به گفته وی، برخی از این واحدهای صنفی پس ازدریافت تذکرهای لازم مبنی بر رعایت شئونات اسلامی و بی توجهی به این تذکرات پلمپ شدند.
سرهنگ محبت خانی اظهار داشت: به موجب قانون نظام صنفی افرادی که ضوابط مورد نظر پلیس را اجرا نکنند، در نخستین بار پس از دریافت تذکر به مدت 10 روز محل کسب آنها پلمپ می شود و بار دوم پس از دریافت تذکر به مدت یکماه و در صورت تداوم تخلف، پروانه کسب این گونه واحدهای صنفی ابطال می شود.
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری اظهار داشت: با توجه به استقبال شهروندان و مسوولان از اجرای این طرح ازسوی نیروی انتظامی، اجرای طرح ارتقاء امنیت اخلاقی در روزهای آینده نیز استمرار خواهد داشت.
7360/ 6014/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخوردقانونی پلیس امنیت عمومی بافروشندگان بدحجاب درچهارمحال وبختیاری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات