رمضان وقت عبادت است نه عیاشی!

رئیس کمیسیون ویژه نظارت، امربه‌معروف و نهی از منکر شورای شهر مشهد گفت: اصل طرح اذان تا اذان سینماها با آموزه‌های اسلامی مغایرت دارد و ما باید در این ماه عزیز بیش‌ازپیش به مساجد سوق دهیم. وب‌سایت کافه سینما: رئیس کمیسیون ویژه نظارت، امربه‌معروف و نهی از منکر شورای شهر مشهد گفت: اصل طرح اذان تا اذان سینماها با آموزه‌های اسلامی مغایرت دارد و ما باید در این ماه عزیز بیش‌ازپیش به مساجد سوق دهیم.

علی‌اصغر لطفی در گفت‌‌و‌گو با «مشهد پیام»، پیرامون طرح «اذان تا اذان» اکران فیلم‌های سینمایی اظهار داشت: شب‌های ماه رمضان باید به عبادت و اطاعت از خدا بگذرد نه به تفریح و عیاشی.

رمضان وقت عبادت است نه عیاشی!

لطفی بیان کرد: نظام اسلامی ایران تابع آموزه‌های اسلامی است و طبق این آموزه‌ها از ماه رمضان به‌عنوان فرصتی جهت خودسازی و طلب آمرزش نام‌برده شده است و مسلمانان باید نهایت بهره معنوی را از این ماه عزیز ببرند.

رئیس کمیسیون ویژه نظارت، امربه‌معروف و نهی از منکر شورای شهر مشهد در ادامه افزود: اصل طرح اذان تا اذان سینماها با آموزه‌های اسلامی مغایرت دارد و ما باید با پررنگ کردن نقش فرهنگی و عبادی مساجد مردم را در این ماه عزیز بیش‌ازپیش به مساجد سوق دهیم.

وی تصریح کرد: اتفاقاتی همچون اجرا جنگ‌های شادی در پارک‌ها و اکران فیلم از افطار تا سحر مردم را از معنویت این ماه جدا می‌کند و به‌سوی اسلام سعودی سوق می‌دهد زیرا همان‌گونه که خود شاهد بودم مردم در عربستان سعودی از افطار تا سحر تنها به عیاشی و خوش‌گذرانی می‌پرداختند و درواقع آموزه‌های اسلامی به‌کل نادیده گرفته می‌شود.

لطفی در پایان با اشاره به‌جای نداشتن اقداماتی همچون طرح اذان تا اذان سینماها در مشهد گفت: امیدوارم مردم مسلمان با توجه بیشتر به اصل و فلسفه ماه رمضان، حداکثر فیض معنوی را از این ماه عزیز ببرند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رمضان وقت عبادت است نه عیاشی!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات