اظهارات وزیر اقتصاد درباره جنجال‌های اخیر بیمه مرکزی: از حساسیت های عمومی استقبال می کنم

وزیر اقتصاد برخی نابسامانی در پرداخت ها را میراث دولت قبل می داند و می گوید وزارت اقتصاد و دارایی پیش از مطرح شدن جنجال های اخیر نیز ساماندهی وضعیت حقوقی مدیران بیمه را در دستور کار داشته است.
علی طیب نیا، وزیر اقتصاد و دارایی در مراسم تودیع و معارفه رئیس بیمه مرکزی درباره موضوع جنجال های اخیر درباره مدیران بیمه مرکزی اظهار کرد: برخی نابسامانی ها در پرداخت های مدیران دولتی وجود دارد که از دولت قبل مانده است و وزارت اقتصاد نیز پیش از مطرح شدن این جنجال ها رسیدگی به وضعیت آنها را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: من از حساسیت های عمومی در این زمینه استقبال می کنم ولی مشروط بر اینکه مورد سو استفاده سیاسی واقع نشده و در جهت شفافیت و انضباط مالی صورت گیرد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اظهارات وزیر اقتصاد درباره جنجال‌های اخیر بیمه مرکزی: از حساسیت های عمومی استقبال می کنم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات