اعضای کمیته اقتصاد مقاومتی منطقه آزاد کیش منصوب شدند

اعضای کمیته اقتصاد مقاومتی منطقه آزاد کیش منصوب شدنداعضای کمیته اقتصاد مقاومتی توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، طی حکمی از سوی علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، آقایان قدرت ابراهیمی مشاور مدیر عامل و مدیر کل حوزه ریاست، علی جیرفتی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری، سیروس عیدی پور معاون توسعه مدیریت، محمد محب خدایی معاون گردشگری، ابراهیم رضوانی معاون فرهنگی و اجتماعی، رامین افشاری معاون عمرانی و زیربنایی و روح الله مهدی نژاد مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان اعضای کمیته اقتصاد مقاومتی منصوب شدند.

در این حکم آمده است: شایسته است با هماهنگی و همکاری سایر اعضای کمیته و به کارگیری کلیه ظرفیت های موجود، هرچه سریعتر زمینه و بستر تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصاد مقاومتی در منطقه آزاد کیش فراهم گردیده و برنامه های اجرایی و پایش آنها به نحو مناسب صورت پذیرد.

لازم به ذکر است، با توجه به الزام و ضرورت پیاده سازی نظام یکپارچه پیشبرد و پایش اقتصاد مقاومتی و تشکیل کمیته برنامه های عملیاتی اقتصاد مقاومتی با هدف برنامه ریزی، نظارت، راهبری و هدایت تدوین و اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در منطقه آزاد کیش، این اعضا منصوب شدند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعضای کمیته اقتصاد مقاومتی منطقه آزاد کیش منصوب شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات