مخالفت شورای شهر شیراز با نام گذاری باغ رسانه

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز موضوع نامگذاری برخی از خیابانها، باغات و پروژه های عمرانی شهر شیراز مطرح شد که موضوع شماره 8 این دستورکار باعث بحث اعضای شورا گردید.

نام گذاری یکی از باغات شهر شیراز موضوع بحث اعضای شورا گردید زیرا به گفته رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز از حدود یک سال پیش تاکنون درخواستی به کمیسیون نامگذاری شورای شهر شیراز ارائه شده که طی آن نام باغ مذکور به نام رسانه ثبت شود اما تاکنون چنین اقدامی انجام نشده است.

از طرفی دیگر به گفته رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز از حدود یکسال پیش تاکنون این باغ با طرحی مشخص به عنوان باغ رسانه پیشنهاد شده اما امروز شورای نام گذاری این باغ را با نام دیگر در شورا به تصویب رساند.

این مصوبه که با اعتراض دو عضو شورای شهر شیراز همراه بود در نهایت با رای اعضای شورا به تصویب رسید.

پس از این تصویب نیز رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز به نشان اعتراض به این مصوبه از نطق پیش از دستور خود انصراف داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مخالفت شورای شهر شیراز با نام گذاری باغ رسانه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات