بارندگی ها 2 میلیارد ریال به راه های دهستان شاه جهان فاروج خسارت زد

هومن وکیلی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: عمده خسارت وارده به راه ارتباطی خسرویه، خیرآباد ودهستان حصار در بخش خبوشان بویژه روستاهای کوران وقلعه صفا بوده است.
وی همچنین افزود: روستاهای محمدآباد، بهار و اسطرخی هم در دهستان سنگر دچار خسارت شده اند.
این مسئول شهرستانی در ادامه گفت: نبود راه مناسب ساکنان روستای سوگتلی را به مهاجرت واداشته بود که با بهسازی این محور برای مهاجرت معکوس فرصت سازی می شود.
وی افزود: محور سوگتلی- عالیشاه بصورت راه خاکی است که با هربارش راه بسته وتردد دراین مسیر ناممکن می شود.
رئیس راه وشهرسازی فاروج افزود: با توجه به تمایل مردم نسبت به بهسازی مسیر،از تجهیزات راهداری شهرستان برای ساماندهی به این محور استفاده می شود.
وکیلی گفت: با توجه به مشارکت مردم در اجرای این طرح، ظرف روزهای آینده بنیاد مسکن هم برای پرداخت تسهیلات بهسازی مسکن دراین روستا اقدام می کند..
وی فاصله روستای سوگتلی تا شهر فاروج را، 32 کیلوکتر عنوان کرد وگفت: اگر اعتماد سازی انجام شود واهالی این روستاها که در فاروج وشهرهای مجاور ساکن شده اند اقدام به بازگشت کنند، در اعتبارات سال آینده شهرستان انجام اقدامات لازم برای ساماندهی این روستا لحاظ می شود.
راه های ارتباطی شهرستان فاروج واقع در 90 کیلومتری شرق بجنورد 370 کیلومتر است.
روستای سوگتلی در حال حاضر دارای 8 خانوار است.
7187/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بارندگی ها 2 میلیارد ریال به راه های دهستان شاه جهان فاروج خسارت زد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات