رشته‌های تک پودمانی در دانشگاه علمی کاربردی بوشهر ایجاد شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هلال احمر بوشهر، حسین درویشی در بازدید رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر از هلال‌احمر، بر گسترش رشته‌های آموزشی متناسب با نیازهای منطقه‌ای و جامعه و جمعیت هلال‌احمر تأکید کرد.

وی خواستار ایجاد و گسترش رشته‌های تک پودمانی و متناسب با نیازهای منطقه‌ای در استان بوشهر شد.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر نیز در این نشست با استقبال از رشته‌های تک پودمانی و کارآفرینی گفت: باید کاری کنیم که دغدغه‌های بیکاری را در میان جوانان به حداقل برسانیم و با نیازسنجی توسعه و ایجاد رشته‌های نو و کاربردی زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه جامعه باشیم.

حسین اسکندری بیان کرد: توسعه آموزش‌ها بر اساس نوآوری و مهارت‌آموزی باید موردتوجه قرار گیرد و زمینه‌های لازم برای اجرایی شدن این آموزش‌ها در فعالیت‌های امدادی فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر از مرکز علمی ـ کاربردی هلال‌احمر استان بوشهر بازدید کرد.

اسکندری ضمن بازدید از امکانات مرکز علمی کاربردی هلال‌احمر ، نشستی با مدیرعامل و مسؤولان مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال‌احمر داشت و بر گسترش روابط و توسعه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی تأکید کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رشته‌های تک پودمانی در دانشگاه علمی کاربردی بوشهر ایجاد شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات