۳۳ میلیارد تومان به کلزاکاران سه استان کشور پرداخت شد

سید محمدی جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بیش از ۱۶ هزار و ۱۹۰ تن کلزا از کشاورزان منطقه ۲ استان‌های مازندران، گلستان و سمنان توسط توسط ۲۶ مرکز خریداری و تحویل گرفته شد.

جعفری به خرید استان مازندران اشاره کرد و گفت: با دایر شدن ۱۰ مرکز خرید در استان مازندران تاکنون چهار هزار و ۵۷۷ تن دانه روغنی کلزا خریداری شد.

جعفری با اشاره به اینکه ۹۱ درصد از بهای کلزا کاران استان پرداخت شد گفت: تاکنون ۹ میلیارد و ۳۸۵ میلیون تومان بهای کلزای تحویلی کلزا کاران استان پرداخت شد.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ در ادامه به خرید کلزای استان گلستان اشاره کرد و گفت: تاکنون با دایر شدن ۱۵ مرکز خرید ۱۱ هزار و ۶۰۰ تن کلزا از کشاورزان تحویل گرفته شد.

جعفری سطح زیر کشت کلزا در گلستان را ۱۱ هزار و ۳۳۸ هکتار عنوان کرد و افزود: ۲۴ میلیارد و ۳۵۸ میلیون تومان از پول محموله‌های دریافتی کلزاکاران استان گلستان به آن‌ها پرداخت شد.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ بابیان اینکه دانه‌های روغنی پس از غلات، دومین منبع عمده غذایی جهان را تشکیل می‌دهد اظهار داشت: این محصول باارزش بخش کشاورزی به‌عنوان ماده اولیه منابع روغن‌کشی و تأمین‌کننده نیازهای چربی، پروتئین و ویتامین در حیات موجودات زنده نقش اساسی ایفا می‌کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۳۳ میلیارد تومان به کلزاکاران سه استان کشور پرداخت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات