شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه کشور دارند

به گزارش خبرنگار مهر، امیر علی حمیدیه ظهر دوشنبه در نشست شورای علمی سلول های بنیادی با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه کشور دارند و باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان بیشتر استفاده کرد، تاکید کرد: باید با حمایت از شرکت های دانش بنیان زمینه توسعه این شرکت ها در سطح کشور فراهم کرد.

وی ادامه داد: باید از ایده ها در مسیر ایجاد اشتغال و ثروت حمایت کرد.

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌‌های سلول‌های بنیادی بیان کرد: ارتباط بیشتر دانشگاه ها با صنعت نقش مهمی در رشد علمی کشور دارد.

وی با بیان اینکه ایران در حال حاضر یکی از کشور های دارای علم در حوزه سلول های بنیادی است، تاکید کرد: ارائه خدمات سلول های بنیادی به مردم از توانمندی کشور به شمار می رود که توسط محققان این کشور ایجاد شده است.

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌‌های سلول‌های بنیادی تاکید کرد: استان چهارمحال و بختیاری نیز یکی از استان های پیشرو در حوزه سلول های بنیادی در سطح کشور به شمار می رود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز در این نشست عنوان کرد: توسعه علمی در حوزه فناوری سلول های بنیادی از اهداف اصلی در چهارمحال و بختیاری است.

مرتضی هاشم زاده عنوان کرد: استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان های توانمند در کشور به شمار می رود که می تواند در حوزه توسعه سلول های بنیادی مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تاکید کرد: باید تلاش کرد با حمایت محققان زمینه برای دستیبابی به فناوری ها و تکنولوژی ها درحوزه سلامت فراهم شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در توسعه کشور دارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات