سرپرست امور مالی شهرداری کرمان منصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمان، مراسم معارفه  «مرتضی امیرشکاری» به عنوان سرپرست امور مالی انجام شد. در این مراسم که با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهرداری کرمان برگزار شد، «مرتضی امیرشکاری» به عنوان سرپرست جدید امور مالی شهرداری منصوب و معرفی شد.

شهردار کرمان در این مراسم با بیان اینکه معاون امور مالی و اداری در شهرداری، سمتی بسیار سنگین و پر مسئولیت است، اظهار کرد: با رفتن معاون قبلی مالی و اداری شهرداری به دلیل کسالت جسمی از هفت ماه گذشته، حجم سنگین کار این معاونت بر دوش آقای سام مسئول امور مالی شهرداری قرار گرفت.

بابایی ضمن تشکر از مدیریت قوی حسین سام طی هفت ماه گذشته با وجود همه مشکلات مالی، ادامه داد: با توجه به اینکه وی حدود ۳۵ سال در شهرداری فعالیت کرده و هر زمان که بخواهد می تواند بازنشسته شده و از شهرداری خداحافظی کند، ولی درخواست شهرداری برای پذیرفتن سمت سرپرستی معاون اداری و مالی را از هفت ماه گذشته لبیک گفت تا در کنار دیگر مدیران، شهرداری را تا رسیدن به سرمقصد همراهی کند.

وی با بیان اینکه طی نشست های متعددی که در روزهای اخیر برگزار شد، لیست تمامی پست‌های حسابداری و مالی شهرداری مشخص و افراد با تجربه شناسایی شدند، تصریح کرد: بر این اساس نفرات دوم در قسمت مالی و اداری در بخش های مختلف شهرداری مشخص می شوند تا در صورت ارتقای پست و یا بازنشستگی مسئول اول، بدون وقفه نفر دوم جایگزین شود.

شهردار کرمان افزود: مرتضی امیرشکاری نیز که قریب ۱۵ سال در بخش های مختلف مالی و اداری و بودجه در شهرداری خدمت کرده و توانایی های وی بر کسی پوشیده نیست، از امروز در سمت سرپرست امور مالی شهرداری به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 بابایی ضمن تشکر از تلاش همه مدیران شهرداری، بر نهایت هم‌کاری معاونان، شهرداران مناطق و مدیران بخش های مختلف شهرداری با سرپرست جدید امورمالی تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه سیستم مالی و اداری بخش بسیار حساسی است، به طوری که برای یک امضا تا سالیان متمادی باید جوابگو بود، بار دیگر از مدیران به ویژه مدیر جدید خواست با هم دلی و همراهی یکدیگر، شهرداری را تا رسیدن به سرمنزل مقصود حمایت نمایند.

سرپرست جدید امور مالی شهرداری نیز ضمن تشکر از شهردار کرمان به دلیل انتخاب وی برای این سمت، از زحمات و حمایت های حسین سام تقدیر و تشکر کرد.

مرتضی امیرشکاری با بیان اینکه اقتصاد کشور در رکود است و متاسفانه بر وضعیت مالی شهرداری نیز تاثیر گذاشته، ابراز امیدواری کرد: با هم دلی و هم راهی مدیران شهرداری در فضایی صمیمی، منابع درآمد جدیدی برای شهرداری کسب و شهرداری را از مشکلات مالی  نجات دهیم .

در ادامه این نشست مدیران حاضر ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای مدیر جدید امور مالی، آمادگی خود را برای هم کاری هر چه بیشتر با وی اعلام کردند.

در پایان این نشست ضمن تشکر از زحمات حسین سام مدیر سابق امور مالی شهرداری، مرتضی امیرشکاری حکم خود را از دست شهردار کرمان دریافت کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرپرست امور مالی شهرداری کرمان منصوب شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات