مهاجم نفت : غیرمستقیم،پیشنهاد استقلال به دستم رسیده است

مهاجم فصل گذشته نفت تهران گفت: من گفته ام که یک استقلالی هستم و هیچ ابایی هم ندارم که این حرف را بزنم؛ پوشیدن پیراهن این تیم آرزوی هر بازیکنی است اما در حال حاضر من چند پیشنهاد خوب خارجی دارم. به گزارش نامه نیوز ، امیر ارسلان مطهری درباره شایعه پیوستنش به استقلال اظهار داشت: هنوز با من به صورت مستقیم صحبتی نشده است اما به صورت غیرمستقیم این پیشنهاد به دستم رسیده است. مدیربرنامه هایم باید با مسئولان باشگاه استقلال جلسه بگذارد اما ماجرای من کمی پیچیده است. چراکه یک سال دیگر با نفت قرارداد دارم و باید برای جدایی با این تیم توافق شود.

وی در ادامه افزود: من گفته ام که یک استقلالی هستم و هیچ ابایی هم ندارم که این حرف را بزنم. پوشیدن پیراهن این تیم آرزوی هر بازیکنی است. اما در حال حاضر من چند پیشنهاد خوب خارجی دارم که مدیر برنامه هایم درحال بررسی آنهاست. بالطبع برای اینکه بتوانم در فوتبال پیشرفت کنم اولویتم بازی در لیگ های اروپایی است.

مطهری در پایان گفت: شنیده بودم که می گفتند فقط از حاشیه خلیج فارس پیشنهاد دارم اما این طور نیست. سعی می کنم بهترین تصمیم ممکن را بگیرم.  در حال حاضر هم تمریناتم را به صورت شخصی دنبال می کنم تا از فرم آمادگی به دور نباشم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهاجم نفت : غیرمستقیم،پیشنهاد استقلال به دستم رسیده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات