آل اسحاق: پیشنهاد های جالبی برای خرید باشگاه نفت دریافت کردیم

حسین آل اسحاق روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، گفت: برخی از پیشنهاد هایی که به دستمان رسید متفاوت از آنچیزی بود که تصور می کردیم و شرایط خاصی دارد.
وی ادامه داد: به طور مثال برخی خریداران به صورت ترکیبی خواهان خرید باشگاه نفت بودند که درخواست آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
مسئول واگذاری باشگاه نفت تهران، گفت: تا پایان هفته درخواست خریداران را بررسی و نظر نهایی خود را اعلام خواهیم کرد.
وی در رابطه با اعتراض باشگاه نفت تهران به جدایی علیرضا منصوریان و علیرضا بیرانوند، اظهار کرد: بی تردید به اعتراض ما رسیدگی خواهد شد و دوستان در این رابطه درست عمل خواهند کرد.
آل اسحاق خاطرنشان کرد: نقل قولی از سوی بهروان عضو سازمان لیگ در رابطه با جدایی این دو و اینکه آنها براساس حکم کمیته انضباطی از نفت جدا شده اند، مطرح شده بود که تکذیب شد.
وی تاکید کرد: اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این مساله را تکذیب کرد و گفت هیچ رایی صادر نشده و حق اعتراض داریم.
ورزشی **9118**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آل اسحاق: پیشنهاد های جالبی برای خرید باشگاه نفت دریافت کردیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات