وضعیت خدمتی دو هزار و 500 نیروی شهرداری تبریز ساماندهی می شود

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شهرداری ، صادق نجفی در جمع کارشناسان معاونت‌های برنامه‌ریزی و اداری و مالی با اعلام اینکه چارت سازمانی شهرداری تبریز پس از یک سلسله مکاتبات و هماهنگی‌ها با وزارت کشور، تصویب و به تازگی ابلاغ شده است، گفت: با این حال، تاثیرگذاری این چارت، نیازمند تهیه چارت تفصیلی است.
وی با تاکید بر این‌که این جزئیات تصویب و اجرای چارت جدید سازمانی باید ظرف دو ماه آینده تکمیل شود، گفت: در زمان حاضر حدود 2500 نفر از نیروهای شهرداری تبریز بدون پست سازمانی بوده و طی قراردادهای مختلفی فعالیت دارند.
نجفی اظهارکرد: این عامل باعث کاهش ‌انگیزه بخشی از کارکنان شهرداری شده و روحیه خدمتی این بخش را کمرنگ کرده است.
شهردار تبریز همچنین خاطرنشان کرد: امروز شهرداری‌ها از کارکردهای محدود و سنتی عبور کرده و با پی‌ریزی حرکت‌های گسترده فرهنگی و اجتماعی، وارد دوره جدیدی از فعالیت‌های خود شده‌اند.
نجفی با تاکید بر این‌که مجموعه این عوامل، ایجاب می‌کند ساختار شهرداری به سمت چابک‌سازی حرکت کند، گفت: با تکمیل چارت سازمانی، این وضعیت نابسامان مرتفع شده و شاهد افزایش انگیزه خدمتی و روحیه کاری کارکنان و همچنین ارتقای کیفیت و بهره‌وری خدمات خواهیم بود.
شهردار تبریز ادامه داد: تعریف پست سازمانی برای نیروهای شهرداری ، در متناسب‌سازی ساختار سازمانی با نیازهای روز مدیریتی تاثیرگذار خواهد بود.
شهرداری تبریز دارای 12 منطقه شهری ، 19 سازمان و سه شرکت وابسته با حدود 15 هزار نفر نیروی انسانی است.
3071/518

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وضعیت خدمتی دو هزار و 500 نیروی شهرداری تبریز ساماندهی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات