اوباما بمناسبت ماه مبارک رمضان: همصدا با مسلمانان در مقابل تفرقه اندازان و مخالفان آزادی مذاهب خواهم ایستاد

اوباما رییس جمهور آمریکا در پیامی بمناسبت آغاز ماه مبارک رمضان نوشت که تجلیل مسلمانان آمریکا از این ماه مقدس برای او یاد آور این نکته است که همه مردم کشورش یک خانواده بزرگ هستند و افزود: درمقابل صداهایی که بدنبال تفرقه و محدود کردن آزادی مذاهب هستند من با قاطعیت درکنار جوامع مسلمان آمریکایی خواهم ایستاد.
رییس جمهور آمریکا در این پیام با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان برای بسیاری از مردم جهان فرصتی برای تمرکز و اندیشیدن در مورد رشد معنوی، بخشش، صبوری ، هوشیاری ، رافت نسبت به مستمندان جهان و اتحاد میان همه اقشار را فراهم می کند، از مردم کشورش خواست که در این ماه به میلیون ها انسانی که براثر درگیری ها و خشونت ها در نقاط مخلف جهان آواره شده اند بیاندیشند و بطور مشترک در کاستن از رنج ومشقت این انسان ها تلاش کنند.
وی بعنوان یکی از مزایای ماه مبارک رمضان نوشته است که در این ماه همه مسلمانان ازهر قشر و طبقه ای بگونه ای برابر و بدون مزیت و برتری نسبت به یکدیگر در زمانی واحد بر سر سفره افطار می نشینند.
اوباما تاکید کرده است تازمانی که در این مقام باقی است با قاطعیت از حقوق مدنی مردم کشورش و بدون توجه به باور ها و عقاید مذهبی و یا ظواهر آن ها، حمایت و محافظت خواهد کرد ودر احترام و بزرگداشت 'انسانیت مشترک' و ایجاد 'صلح و عدالت' برای همه خواهد کوشید.
وی در نهایت افزوده است همانطور که در طول ریاست جمهوری خود این رویه را دنبال کرده در ماه رمضان امسال هم درهای کاخ سفید را به روی مسلمانان کشورش باز خواهد گذاشت و افروده است که درمقام رییس جمهور آمریکا در این آخرین فرصتی که برای بزرگداشت این ماه مبارک در اختیار دارد احترام و تقدیر از مسلمانان آمریکا و جهان بهترین کاری است که می تواند بکند.
اروپام-4-541**1856

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اوباما بمناسبت ماه مبارک رمضان: همصدا با مسلمانان در مقابل تفرقه اندازان و مخالفان آزادی مذاهب خواهم ایستاد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات