شنا درتاسيسات منابع آبی استان زنجان ممنوع است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شركت آب منطقه ای زنجان، در اطلایه این شرکت آمده است: باتوجه به شروع فصل گرما ومراجعه اشخاص حقیقی وخانواده ها جهت تفریح و تفرج به حاشیه دریاچه سدها، حوضچه های تغذیه مصنوعی، كانال های آبیاری وتاسیسات جانبی، برخی افراد از جمله نوجوانان وجوانان بدون توجه به علائم هشدار دهنده  منصوبه توسط شرکت آب منطقه ای زنجان راجع به ممنوعیت شنا، اقدام به شنا  وآب تنی در دریاچه سدهای تهم، گلابر، کینه ورس، تالوار، میرزاخانلو و... می کنند.

اطلاعیه شرکت آب منطقه ای زنجان می افزاید: این كار خطرات وعواقب جبران ناپذیرجانی درپی دارد لذا از كلیه هم استانی ها، مسافرین محترم، ساكنین مجاور سدها و تاسیسات درخواست می شود ازهرگونه شنا وآب تنی به هرعنوان در محل های یادشده جداً اجتناب نموده وبه هشدار های منصوبه وتوصیه های مامورین این شركت توجه ویژه داشته باشند.

این اطلاعیه ادامه می دهد: بدیهی است درصورت عدم توجه به مراتب فوق توسط شهروندان وبروز حوادث ناگوار مسئولیتی متوجه شركت آب منطقه ای زنجان وامور و ادارات منابع آب  شهرستان های تابعه نیست.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شنا درتاسيسات منابع آبی استان زنجان ممنوع است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات