دانشگاه ها توانمندی های خود را در خصوص سلول های بنیادی اعلام کنند

به گزارش خبرنگار مهر، خدابخش مرادی ظهر دوشنبه درنشست شورای علمی سلول های بنیادی با اشاره به اینکه دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری توانمندی های خود را در خصوص سلول های بنیادی اعلام کنند، عنوان کرد:باید توانمندی های حوزه سلول های بنیادی در سطح استان چهارمحال و بختیاری باید شناسایی شود.

وی عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت های علمی سرعت توسعه استان را شتاب می دهد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بهره گیری از فناوری ها موجب توسعه و پیشرفت می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در دنیای امروز توسعه جوامع بر پایه توسعه علمی محقق می شود، ادامه داد: باید با تلاش و کوشش زمینه ارتقای سطح علمی استان و کشور را فراهم کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری یادآور شد: باید زمینه همکاری بین دستگاه های و دانشگاه ها در حوزه علمی فراهم شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: باید زمینه را برای تحقیق و پژوهش بیشتر توسط نخبگان و محققان فراهم کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشگاه ها توانمندی های خود را در خصوص سلول های بنیادی اعلام کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات