رفع موانع تولید در سیستان و بلوچستان با استفاده از ظرفیت‌های قانونی

زهرا اربابی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با استفاده از ظرفیت‌های قانونی موانع تولید را رفع و اشتغال و رونق ایجاد می‌کنیم تا به رشد اقتصادی برسیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان،  زهرا اربابی ظهر امروز در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: بانک‌ها و سازمان‌هایی همچن امور مالیاتی و تامین اجتماعی که با کارگران و شرکت ها مرتبط هستند، کمک کنند تا اقدامات خوبی برای رفع موانع تولید داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این کارگروه یکی از ساز و کارهای اقتصاد مقاومتی است که می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های قانونی موانع تولید را رفع و اشتغال و رونق ایجاد کند تا به رشد اقتصادی برسیم.

اربابی تصریح کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اصلی‌ترین کارگروه اقتصاد مقاومتی  در استان است که براساس برنامه مدون پیش رفته و بر‌اساس اولویت‌بندی‌ها‌ در حال انجام است.

وی افزود: در این کارگروه نمایندگان واحدهای تولیدی مشکل‌دار  به همراه دستگاه‌های ذی‌ربط و بانک های عامل در این جلسات شرکت تا به مشکلاتشان رسیدگی  و پس از جمع‌بندی پیشنهادات و جهت اخذ دستور و تصویب نتایج جلسات  در کار گروه اصلی تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار مطرح می‌شود که مصوبات کارگروه بر اساس مصوبه  مجلس شورای اسلامی در حکم مصوبه  هیئت محترم وزیران می باشد و لازم الاجراست.

همچنین در جلسه مذکور بر اساس روال مصوب  و برنامه‌ریزیهای صورت پذیرفته و اولویت بندی، مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی جهت رفع موانع پیش مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رفع موانع تولید در سیستان و بلوچستان با استفاده از ظرفیت‌های قانونی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات