سیاست شهرک سازی برای یهودی سازی قدس موفق نخواهد شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، وزارت خارجه فلسطین با صدور بیانیه ای اعلام کرد که مقامات رژیم صهیونیستی در صدد اجرای نقشه هایی برای افزایش تسلط خود بر قدس هستند.

بر اساس این گزارش در بیانیه وزارت خارجه فلسطین عنوان شده است که مقامات رژیم صهیونیستی تلاش می کنند با اجرای نقشه ها و همچنین برخی اقدامات تسلط خود را بر قدس افزایش دهند و آن را به خود ملحق کنند اما حوادث و رویدادها ثابت می کند که در این امر شکست خورده اند.

در ادامه وزارت خارجه فلسطین بیان شده است: پس از گذشت بیش از ۴۸ سال از اشغالگری و ملحق کردن قدس، شهرک سازی ها برای یهودی ساختن قدس موفق نشده و هرگز موفق نخواهد شد. همچنین رویدادها تصریح می کنند که شهرک سازی ها قادر نبوده و نخواهد بود که تسلط اسرائیل را بر قدس تثبیت کند و یا حق مردم فلسطین را نادیده بگیرد.

در پایان این بیانیه افزوده شده است: حتی اگر شهرک سازی ها منجر به ایجاد رویدادهای جدید گردد، تمامی قطعنامه ها و پژوهش ها ثابت می کند که شهرک سازی ها هرگز در یهودی سازی قدس موفق نشده و نخواهد شد.

شایان ذکر است بیانیه وزارت خارجه فلسطین همزمان با روز نکسه در فلسطین منتشر می شود؛ فلسطینیان شکست در جنگ ژوئن ۱۹۶۷ میان رژیم صهیونیستی و اعراب (جنگ شش روزه) را که به آواره شدن هزاران فلسطینی انجامید، روز نکسة (سرشکستگی و شکست) می‌نامند.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیاست شهرک سازی برای یهودی سازی قدس موفق نخواهد شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات