آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد

مدیر توسعه و سرمایه نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بم روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: 221 نفر عصر امروز در این آزمون شرکت کردند.
محمدتقی جهانپور افزود: در نهایت 35 نفر از شرکت کنندگان با اولویت بومی بودن به استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی بم در می آیند که امیدواریم بخشی از کمبود نیروی انسانی این دانشگاه برطرف شود.
وی بیان کرد: این آزمون که 85 درصد شرکت کنندگان آن بانوان بودند ویژه جذب نیرو در مراکز بهداشتی مناطق محروم شهرستان ریگان، فهرج و نرماشیر برگزار شد.
وی گفت: شرکت کنندگان در رشته های بهداشتی و درمانی از جمله بهداشت خانواده، مامایی، علوم آزمایشگاهی، روانشناسی بالینی، بهداشت محیط و عمومی، مبارزه با بیماری ها، مدیریت خدمات بیمارستانی و تعالی سلامت به رقابت علمی با یکدیگر پرداختند.
مدیر توسعه و سرمایه نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بم با بیان اینکه این دانشگاه همچنان با کمبود نیروی انسانی در شرق استان مواجه است از برگزاری آزمونی دیگر اواخر مرداد ماه خبر داد.
وی افزود: این آزمون نیز ویژه جذب 84 نفر نیروی مورد نیاز در پایگاه های فوریت های پزشکی و بخش های توسعه یافته بیمارستان پاستور بم 29 مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.
دانشگاه علوم پزشکی بم از سال 91 شروع به کار کرد و جمعیت چهار شهرستان شرق استان را زیر پوشش دارد.
7427/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات