داعش یک طفل 40 روزه را در فلوجه بمب گذاری کرد

به گزارش ایرنا، بخشی از سر و گردن این نوزاد بمب گذاری شده فلوجه ای از زیر خاک بیرون قرار داده شده بود و بقیه بدنش در خاک مدفون بود.
هنوز معلوم نیست که کودک به صورت زنده بمب گذاری شده و یا بعد از مرگ، اما وضعیت کودک در تصویر نشان می دهد که پیش از مرگ درحال دست و پا زدن بوده است.
نیروهای امنیتی عراق ضمن خنثی کردن تله انفجاری، جسد کودک را از زیر خاک بیرون کشیدند.
این تصویر از سوی گروه مقاومت اسلامی حرکت النجباء در اختیار ایرنا قرار گرفت که نشان می دهد گروه تروریستی داعش تا چه میزان ارزش های انسانی را نادیده می گیرد و حقوق انسان ها را نقض می کند.
برخی دولت های منطقه طی دو هفته اخیر به بهانه های مختلف در اجرای عملیات آزادسازی فلوجه کارشکنی کرده اند که در راس آنها دولت سعودی است و فرماندهان ارشد نظامی اعتقاد دارند که آنها در صدد کارشکنی در عملیات هستند.
ابومهدی المهندس نائب رئیس شورای الحشدالشعبی روز یکشنبه این هفته در مقر فرماندهی عملیات به صراحت گفت که عربستان با داعش در عراق حضور دارد.
فلوجه از 6 ماه قبل از سقوط موصل در 10 ژوئن 2015 به دست داعش افتاده بود و طی این مدت ده ها تن از شهروندان بویژه جوانان و زنان را مورد تجاوز و قتل قرار داده است.
زمستان گذشته گروه تروریستی داعش بیش از 10 دختر و زن جوان را که به درخواست آنان تمکین نکرده بودند، تجاوز کرده و پس از قتل در بیابان های فلوجه رها کردند.
هم اکنون نیروهای عراقی در ادامه عملیات خود به بخش هایی از شهر رسیده اند و پیشروی عراقی ها به دلیل حفاظت از جان غیرنظامیان به کندی پیش می رود.
خاورم*4*353*1770*1144

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داعش یک طفل 40 روزه را در فلوجه بمب گذاری کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات