نشانه‌ای از توجه دولت به المپیک در ایران نمی‌بینیم

به گزارش خبرنگار مهر، محمد پولادگر در بخشی از دیدار جامعه ورزش با معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: خیلی زودتر از این مشتاق دیدار بودیم. اگر دو ماه پیش شما را می دیدیم حرفهای دیگری داشتیم اما امروز و در آستانه المپیک صحبت های ما فرق کرده است.

وی در ادامه گفت: همین که شما برای ما فرصت گذاشتید و در جلسه امروز شرکت کردید نشان دهنده اهمیت المپیک برای دولت است اما این حق را به ما بدهید که فکر کنیم اهمیت المپیک و توجه و نگاه دولت به آن، آن گونه که در جهان و دیگر کشورها وجود دارد، هنوز در ایران ایجاد نشده و نشانه ای از آن نمی بینیم.

پولادگر با تاکید بر اینکه ورزش ایران روزهای حساسی پیش رو دارد، افزود: اگر توجه لازم صورت نگیرد این روزها از دست می رود و بعدها با صرف هزینه های زیاد هم قابل جبران نیست. کاروان ایران برای المپیک ریو نسبت به ادوار گذشته از نظر تعداد سهمیه و تعداد رشته رکورد شکسته است. مگر با در نظر گرفتن این رکوردها مجموعه اعضای کاروان ایران چقدر می شود که نتوان حمایت لازم را داشت.

رئیس فدراسیون تکواندو با تاکید بر اینکه بهترین نتیجه ورزش ایران در ادوار مختلف المپیک، در المپیک لندن به دست آمد که کاروان ایران صاحب 12 مدال شد، خاطرنشان کرد: آن زمان شرایط برای انگیزه دادن به ورزشکاران ایجاد شده بود این امید را داریم در المپیک ریو رکورد تعداد مدال ها شکسته شود آیا ایجاد انگیزه برای این رکورد شکنی، برای دولت سخت است؟

پولادگر در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح کرد: شرمنده ایم که درخواست های ما کمتر از دولت است. درخواست قهرمانان محجوب ما کم است. ورزشکاران ما هنوز ورزشکاران جوایز سال 94 را دریافت نکرده اند. ما شرایط دولت را می دانیم اما امیدواریم حمایت های لازم صورت بگیرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نشانه‌ای از توجه دولت به المپیک در ایران نمی‌بینیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات