بودجه ورزش را کامل پرداخت می کنیم/ شاید بودجه اضافه هم دادیم!

به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق جهانگیری که عضصر دوشنبه در جمه ورزشکاران اعزامی به المپیک و پارالمپیک حضور یافته بود ضمن بیان این مطلب در مورد پرداخت بودجه ورزش در سال جاری گفت: قول می دهیم تا اواخر خرداد یا اواسط تیرماه بخشی از بودجه کمیته وزارت ورزش را بدهیم.

وی با تاکید بر اینکه این بودجه در اختیار ورزش قرار خواهد گفت خاطرنشان ساخت: حتما قول می دهیم که صدردصد بودجه امسال را تخصیص دهیم و اگر شرایط فراهم بود شاید بودجه اضافه ای هم به ورزش بدهیم.

معاون رئیس جمهور در مورد پاداش هایی که برای ورزشکاران مدال آور در نظر گرفته شده است گفت: تا آنجایی که اطلاع دارم از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پاداش هایی برای مدال آوران در نظر گرفته شده است که اگر لازم باشد بودجه آن را تامین خواهیم کرد.

اسحاق جهانگیری در مورد پرداخت نشدن پاداش های ورزشکاران از سال ۹۴ و اینکه آیا این پاداش ها قبل از اعزام به ریو پرداخت خواهد شد گفت: این خواسته به حقی است که پاداش های سال گذشته قبل از المپیک پرداخت شود و سعی می کنیم این کار صورت بگیرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بودجه ورزش را کامل پرداخت می کنیم/ شاید بودجه اضافه هم دادیم!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات