اتاق اصناف فرخ شهر طبق قانون باید تعطیل شود

به گزارش خبرنگار مهر، نعیم امامی ظهر دوشنبه در نشست خبری در جواب سئوال خبرنگار مهر در خصوص مشکل تعطیلی اتاق اصناف فرخ شهر، اظهار داشت: طبق قانون باید در هر شهرستان یک اتاق اصناف وجود داشته باشد که در شهرستان شهرکرد اتاق اصناف شهرکرد و فرخ شهر وجود دارد.

وی افزود: طبق قانون باید اتاق اصناف فرخ شهر نیز با اتاق اصناف شهرکرد ادغام شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: اتاق اصناف فرخ شهر دارای سابقه چندین ساله است و اتاق اصناف ریشه داری است که مورد تائید ما است.

نعیم امامی ادامه داد: طبق قانون باید این اتاق اصناف باید تعطیل شود و در شهرستان شهرکرد تنها یک اتاق اصناف وجود داشته باشد.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تلاش های بسیاری برای جلوگیری از تعطیلی این اتاق اصناف انجام شده است اما طبق قانون باید این اتاق اصناف تعطیل شود.

وی بیان کرد: مشکل این اتاق صنفی در شهر فرخشهر در حال پیگیری است و در حال حاضر دستور داده ایم که سایت این اتاق صنفی باز شود و در حال حاضر فعالیت کنند.

نعیم امامی با اشاره به اینکه یک هزار و ۲۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در چهارمحال و بختیاری وجود دارد، عنوان کرد: حدود ۴۰۰ واحد تولیدی در این استان تعطیل است.

وی با اشاره به اینکه واحد های تعطیل این استان تعیین تکلیف شده اند، ادامه داد: بسیاری از مدیران واحد های تولیدی تعطیل این استان تمایلی به فعال سازی ندارند و این واحد ها فعال نخواهند شد.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت ستاد رفع موانع تولیدی در چهارمحال و بختیاری، ادامه داد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی در چهارمحال و بختیاری از سال گذشته در چهارمحال و بختیاری فعال شد.

نعیم امامی با اشاره به فعالیت یک ساله ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی، اظهار داشت: طی یک سال گذشته تاکنون مشکلات بسیاری از واحد های تولیدی در این ستاد برسی و راهکارهای حل مشکلات این واحد های تولیدی اتخاذ شد.

 مدیر کل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با همکاری بانک ها و تلاش برای حل مشکلات واحدهای اقتصادی، بسیاری از واحد های تولیدی در مسیر تولید قرار گرفتند و اشتغال قابل توجهی در سطح استان ایجاد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اتاق اصناف فرخ شهر طبق قانون باید تعطیل شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات